Włoskie Ciastka

PIACELLI

Chcielibyśmy Wam zaprezentować naszą gamę tradycyjnych, włoskich ciastek. Seria produktów marki Piacelli, to produkty najwyżej jakości i nasz absolutny HIT.

PIACELLI CIASTKA GLAZUROWANE 200G

Zacznijmy od ciastek Sfogliatine Glassate 200 g – nazywane u nas Ciastkami Glazurowanymi. To właśnie ciasto francuskie z lukrem morelowym skradło serca większości naszych klientów.
Morele nadają tym ciasteczkom wyjątkowy i niepowtarzalny smak, a delikatne warstwy ciasta francuskiego rozpływają się w ustach. Produkty marki Piacelli to oryginalny produkt, który bije na głowę ciastka innych producentów.

Kolejnym produktem są Pastries Amarettini 200g.
Wytwarzane według oryginalnej, tradycyjnej receptury. Zawierają wyciąg z wewnętrznej części pestek moreli, któremu zawdzięczają swój niepowtarzalny smak i aromat, przypominający nieco smak migdałów. Idealne jako deser ze słodkimi winami lub likierami.

Ze słonecznej Toskanii przywędrowały do nas ciastka Pastries Cantuccini 175g.
Te twarde ciasteczka z kawałkami migdałów, podobnie jak sucharki są podwójnie wypiekane. Cantuccini wykorzystuje się jako dodatek do deserów lub też można je jeść same, najlepiej smakują po uprzednim zanurzeniu w kawie lub też w winie deserowym.

Biszkopty LADYFINGERS

Bez wątpienia Włosi są mistrzami wypieków. Słyną z takich potraw jak pizza i tiramisu. Chcąc odtworzyć ten deser idealnie potrzebujesz najlepszych produktów. Biszkopty które świetnie się do tego nadają to Ladyfingers Tiramisù Speciale 200g i Ladyfingers Tiramisù Speciale 400g. Są dość twarde co sprawia, że nie rozpadają się po nasączeniu alkoholem czy kawą. Stanowią również świetną ozdobę do różnego rodzaju deserów.

I na koniec dwa produkty, które wprowadziliśmy do swojej oferty w 2020 roku.
Chrupiące, puszyste ciastka francuskie z lukrem.
La Rosa puff pastry 225g
La Palma puff pastry 225g
Ciastka mamy możliwość wyeksponować na standzie do nich dedykowanym.